Ezelsvrijdag

Ezelsvrijdag 18.15 u. De 22 ste Jogging = De 2019 m van Kuurne -en 6 km jogging - Marktplein
19.15 u. Aflossingswedstrijd tussen alle Kuurnse basisscholen - Marktplein
19.30 u. 37e Rapper dan een ezel - Halve Marathon - Marktplein            
             'Met 4 rapper dan een ezel' - 6de aflossingswedstrijd
19.35 u. Voorstelling kandidaten Koning Ezel
             van Tramstatie tot Marktplein
21.45 u. Huldiging Laureaten van de 1/2 marathon - Feesttent

Ezelszaterdag

Ezelszaterdag 10.00 u. Rondgang door braderie en straatmarkt
10.00 u. Rommelmarkt door kinderen 
10.15 u. Opening fototentoonstelling "Persfototgraaf Patrick Holderbeke" - Oud gemeentehuis , Kerkstraat 10 - Gemeente Kuurne ism Cuerna
11.00 u. Officiële opening van de braderie en straatmarkt - Soupapkes kijk op Kuurne
14.00 u. Theoretische proeven Verkiezing Koning Ezel - gemeentehuis - Orde van de Ezel
14.00 u. Alle verklede kinderen verzamelen aan het gemeentehuis
14.30 u. Feestelijke optocht van de kinderen naar de feesttent - De Ezel danst
14.30 u. Braderie - Straatanimatie in de centrumstraten en op de Tramstatie 
15.00 u. Kinderanimatie : “Tovershow" in de feesttent
16.30 u. Rondgang Koning Ezel door de braderie - Orde van de Ezel
17.15 u. Start buitenproeven Verkiezing Koning Ezel - Tramstatie
18.30 u. Maaltijd  in de feesttent op voorinschrijving - plaatsen beperkt - 30 € voor combi-ticket (maaltijd +show)

20.00 u. 34e Nacht van de Ezel  -feesttent
              Level Six - hipste partyband van het moment
         
       TOEGANG : voorverkoop in het gemeentehuis, de vrijetijdsdienst: € 8 
20.00 u.  start binnenproeven Verkiezing Koning Ezel - feesttent - Orde van de Ezel
21.30 u. “Level Six  -  start optreden

00.00 u. “Verkiezing Koning Ezel 2019-2021 Finale in de feesttent
De hooiopper beslist wie Koning Ezel 2019-2021 wordt.

Ezelszondag

Ezelszondag 09.00 u. Braderie-straatmarkt
09.45 u. Vlaggenparade - Kon. Harmonie Moed en Vlijt
10.00 u. Plechtige patronale eucharistieviering ter ere van St.-Michaël
11.00 u. Feestelijke kermisreceptie -  gemeentehuis
14.30 u. Braderie - Straatanimatie in de centrumstraten 
18.00 u. Ezeltjesworp door nieuw Koning Ezel - Tramstatie
19.00 u. Ketnetband - feesttent 

Ezelsmaandag

Ezelsmaandag 10.00 u. Braderie-straatmarkt : org.: Braderiecomité Kuurne-Centrum
10.00 u. Geconcelebreerde DIENST VAN REQUIEM - Sint-Michielskerk 
14.00 u. Koffietafel– Feesttent – met "Herbert & "Cabaret La Belle histoire" 
14.00 u. Kuurne Koerst
15.00 u. VUURVOGELSCHIETING KUURNSE BRANDWEER
16.00 u. GRATIS FOREN in ruil voor een gekleurde tekening tot 18.00u. 
16.00 u. 53e GROTE PRIJS GEMEENTEBESTUUR KUURNE - Org.: Kon. Sportingclub Kuurne                - Criterium voor Eliterenners zonder contract en Beloften WBV 
20.15 u. "Magarac" VUURWERK  aan de Leieboorden
21.00 u. 59ste EZELSFEESTEN TAPTOE met JACK AND THE TRAMSTATIONS

Programma

bericht1 Bericht2
Ezelsvrijdag 4 oktober 2019 4/10/2019

Sportief de ezelsfeesten inzetten

Ezelszaterdag 5 oktober 2019 5/10/2019

Ambiance met Level 6

Ezelszondag 6 oktober 2019 6/10/2019

Voor de jeugd : De Ketnetband

Ezelsmaandag 7 oktober 2019 7/10/2019

Herbert en Jack & the Tramstations