10.00 u. Rondgang

10.00 u. Rondgang Rondgang door de braderie en straatmarkt,

door braderie en straatmarkt. Samenkomst voor het Gemeentehuis, start aan het Marktplein, Kon. Elisabethstraat, Gen. Eisenhowerstraat tot aan de Noote          
Omdraaien naar Kruiske, via Kerkstraat naar Marktplein.
Muzikale omlijsting:  Koninklijke harmonie ‘Moed en Vlijt’

10.00 u. Rommelmarkt

10.00 u. Rommelmarkt Rommelmarkt 

tot 18u:  door kinderen, opgezet in de Gen. Eisenhowerstraat
Org. : Braderiecomité Kuurne-Centrum

10.15 u. Tentoonstelling

10.15 u. Tentoonstelling "Fototentoonstelling van persfotograaf Patrick Holderbeke"
Oud Gemeentehuis, Kerkstraat 10, Kuurne


zaterdag en zondag  telkens doorlopend van 10u00 tot 18u00
maandag doorlopend van 10u00 tot 17u00

Org. : Gemeente Kuurne ism Kuurns Erfgoed / Cuerna 
foto  Henk Deleu

11.00 u. Opening braderie en straatmarkt

11.00 u. Opening braderie en straatmarkt Officiële opening van de braderie en straatmarkt
Plein voor het gemeentehuis

Aansluitend: Kuurns kolder met Soupapke en z'n Kuurnse trawanten
Pui voor het gemeentehuis

14.00 u. Verkiezing Koning Ezel 2019-2021

14.00 u. Verkiezing Koning Ezel 2019-2021 Spreekvaardigheidsproef in het gemeentehuis
vrije toegang

org : Orde van de Ezel 

14.00 u. Verklede kinderen

14.00 u.  Verklede kinderen Alle verklede kinderen verzamelen aan het gemeentehuis

14.30 u. Feestelijke optocht

14.30 u. Feestelijke optocht FEESTELIJKE OPTOCHT
van de verklede kinderen
naar de feesttent : De ezel danst !

14.30 u. Braderie-Straatanimatie

14.30 u. Braderie-Straatanimatie BRADERIE – STRAATANIMATIE

in de Centrumstraten en op de Tramstatie en aan het kruiske 

 

Clown Serge Lino, Springkasteel, Straatorkest Ze Quaffeurz,  Straatanimatie Shit Happens, Kuisgespuis, Agent nr 16, The New Miami Boys,

 

Dans en show Agerato en The Cherry Dots

Op het podium aan het Kruiske:


 Coverbands  Amnesia en The Chevy’s

Org.: Braderiecomité Kuurne-centrum

15.00 u. Kindernamiddag - Tovershow

15.00  u. Kindernamiddag - Tovershow KINDERANIMATIE :   Tovershow

Kindernamiddag in de feesttent (einde omstreeks 16u.00,  daarna nog 30 min. ballonplooien). 

Van 16u.00 tot 16u.45: uitdeling van ezelsoren in de feesttent, tegen afgifte van het       ezelsoorbonnetje.


16.30 u. Rondgang Koning Ezel en kandiaten

16.30 u. Rondgang Koning Ezel en kandiaten Rondgang van Koning Ezel Olivier en de kandidaten Koning Ezel

Door de braderiestraten

Org.: Orde van de Ezel

17.15 u. Buitenproeven verkiezing Koning Ezel

17.15 u. Buitenproeven verkiezing Koning Ezel Buitenproeven op de tramstatie 

18.30 u. Maaltijd in de feesttent

18.30  u. Maaltijd in de feesttent

MAALTIJD in de tent op voorinschrijving – plaatsen zijn evenwel beperkt.


Kaartenverkoop in het gemeentehuis tot 2.10.19

€ 30 voor een combi ticket (maaltijd + show)(kinderen -12j € 15)
 
Inbegrepen in deze prijs
- Aperitief
- Chateaubriand met groenten (verzorgd door Keurslagerij 't Charcuterietje)
- Toegang tot de Nacht van de Ezel



20.00 u. 34e Nacht van de Ezel

20.00 u. 34e Nacht van de Ezel

 Level Six , één van de hipste partybands van het moment

            € 10 ADD  voor een ticket (show)     kinderen - 12 jaar gratis , deuren 20u

€ 8  in voorverkoop in de gemeentehuis  tot 2.10.19 


20.00 u. Binnenproeven Koning Ezel

20.00 u. Binnenproeven Koning Ezel Binnenproeven in de feesttent voor de kandidaten Koning Ezel 2019-2021

21.30 u. Level Six

21.30 u. Level Six

Level Six is één van de hipste partybands van het moment én deze feestmakers zouden in 2019 met hun zomertour graag langskomen op uw evenement.
Bekijk & luister zeker even naar enkele van hun aftermovies via deze link.

Jo Hens (Niko uit Familie) & Katerine Avgoustakis (Winnares Star Acedemy) zorgen samen met 4 topmuzikanten voor top-entertainment, Non-stop hits en de lekkerste/dansbare riffs.

00.00 u. Finale Koning Ezel

00.00 u. Finale Koning Ezel VERKIEZING Koning Ezel 2019-2021– Finaleproef in de feesttent
de HOOIOPPER beslist wie Koning Ezel 2017-2019 wordt.
Wie haalt de medaille uit de hooiberg ?

Ezelszaterdag 05.10.19

bericht1 Bericht2
Ezelsvrijdag 4 oktober 2019 4/10/2019

Sportief de ezelsfeesten inzetten

Ezelszaterdag 5 oktober 2019 5/10/2019

Ambiance met Level 6

Ezelszondag 6 oktober 2019 6/10/2019

Voor de jeugd : De Ketnetband

Ezelsmaandag 7 oktober 2019 7/10/2019

Herbert en Jack & the Tramstations